W Trafficu mamy najlepszych instruktorów nauki jazdy w Tychach. Są cenionymi i doświadczonymi instruktorami techniki jazdy, a część z nich posiada również uprawnienia egzaminatora. Każdy z nich to inna specjalność i inny charakter, co sprawia, że jazdy nigdy nie są nudne! Nasi instruktorzy są zawsze otwarci na Wasze pytania i sugestie. Przebieg kursu dostosowują do indywidualnych predyspozycji kursanta, śledząc rozwój i wspólnie analizując zachowania na drodze. Nasza ekipa nauczy Cię dobrej jazdy!

Magda Fuśniak

Kierownik Biura Traffic Autoszkoła


Osoba pierwszego kontaktu. Jeśli zadzwonicie do naszego biura lub umówić się na jazdy, najprawdopodobniej usłyszycie właśnie jej głos. Pogodna, otwarta i niezwykle cierpliwa. Traffic to jej trzecie (a właściwie pierwsze) dziecko, o które dba, pielęgnuje, a czasami rozpieszcza. Dba, by wszystko odbywało się bez zarzutu, planuje i pilnuje wszelkich terminów. W męskiej ekipie instruktorów łagodzi obyczaje, choć często daje się ponieść szalonym pomysłom chłopaków.

W wolnej chwili, a tych nie ma wiele, Magdę pochłania literatura. Szczególnie lubi tę z okresu XX-lecia międzywojennego.

Marcin Fuśniak

Kierownik ośrodka, instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii, instruktor techniki jazdy, egzaminator, instruktor jazdy off-road i kierowca pojazdów wszystkich kategorii.


Instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii. Wymagający, a przy tym pełny energii, luzu i poczucia humoru. Jest skarbnicą wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego i techniki jazdy. Podczas wykładów stawia na praktyczne aspekty objaśnianych zagadnień i znaków drogowych. Skuteczna nauka przyszłych kierowców sprawia mu dużo frajdy i satysfakcję. Nie zna nudy. Zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym lubi, gdy coś się dzieje.

Większość czasu spędza za kierownicą różnych pojazdów.

Marcin Grabiński

Instruktor nauki jazdy kat. B, instruktor techniki jazdy, egzaminator


Wyjątkowe poczucie humoru, łatwość nawiązywania kontaktu oraz 14 lat doświadczenia. Marcin Grabiński to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci naszej szkoły. Zna wszystkie „haczyki” i najtrudniejsze miejsca na mapie tras egzaminacyjnych. Kursantów urzeka otwartością i swobodą w przekazywaniu wiedzy. Ma sto pomysłów na minutę i – co ważniejsze – wiele z nich realizuje. Na zawsze zapamiętamy jego spontaniczne jazdy na trasie Tychy – Czeski Cieszyn.
W wolnych chwilach łowi ryby, co pozwala mu się wyciszyć. Oprócz wędkarstwa jest zapalonym miłośnikiem piłki nożnej.

Adam Sidło

Instruktor nauki jazdy kat. B


Człowiek absolutnie oddany kursantom i swojej pracy. Adam jest najmłodszym instruktorem w kadrze, jednak w sposób ekspresowy chłonie wiedzę i rady przekazywane przez starszych kolegów. Absolutnie szczery i uczciwy wobec swoich podopiecznych oraz samego siebie. Aktualnie podnosi swoje kwalifikacje, dążąc do uzyskania tytułu instruktora techniki jazdy. Optymista i dobry duch Traffica.

Lubi majsterkować, choć nawet ta dziedzina oddaje pole jego motoryzacyjnej pasji.

Marcin Grzybek

Instruktor nauki jazdy kat. A, instruktor techniki jazdy


19 lat doświadczenia i jeszcze więcej pasji. Marcin Grzybek to jeden z najlepszych fachowców na Śląsku, jeśli chodzi o szkolenie przyszłych motocyklistów. Wyjątkowo pozytywny człowiek, który życie i pracę traktuje jak niekończącą się przygodę. Kurs z nim to prawdziwa przyjemność z zajęć, podczas których uczy prawidłowej techniki jazdy na motorze i właściwych zachowań także w ekstremalnych sytuacjach. Nawet wytrawni posiadacze jednośladowców doceniają jego wiedzę i umiejętności.

W wolnych chwilach… jeździ na motorze, a gdy to nie wystarcza, szybuje w przestworzach na paralotni.