W Trafficu mamy najlepszych instruktorów nauki jazdy w Tychach. Są cenionymi i doświadczonymi instruktorami techniki jazdy, a część z nich posiada również uprawnienia egzaminatora. Każdy z nich to inna specjalność i inny charakter, co sprawia, że jazdy nigdy nie są nudne! Nasi instruktorzy są zawsze otwarci na Wasze pytania i sugestie. Przebieg kursu dostosowują do indywidualnych predyspozycji kursanta, śledząc rozwój i wspólnie analizując zachowania na drodze. Nasza ekipa nauczy Cię dobrej jazdy!

Magda Fuśniak

Kierownik Biura Traffic Autoszkoła


Osoba pierwszego kontaktu. Jeśli zadzwonicie do naszego biura lub umówić się na jazdy, najprawdopodobniej usłyszycie właśnie jej głos. Pogodna, otwarta i niezwykle cierpliwa. Traffic to jej trzecie (a właściwie pierwsze) dziecko, o które dba, pielęgnuje, a czasami rozpieszcza. Dba, by wszystko odbywało się bez zarzutu, planuje i pilnuje wszelkich terminów. W męskiej ekipie instruktorów łagodzi obyczaje, choć często daje się ponieść szalonym pomysłom chłopaków.

W wolnej chwili, a tych nie ma wiele, Magdę pochłania literatura. Szczególnie lubi tę z okresu XX-lecia międzywojennego.

Marcin Fuśniak

Kierownik ośrodka, instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii, instruktor techniki jazdy, egzaminator, instruktor jazdy off-road i kierowca pojazdów wszystkich kategorii.


Instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii. Wymagający, a przy tym pełny energii, luzu i poczucia humoru. Jest skarbnicą wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego i techniki jazdy. Podczas wykładów stawia na praktyczne aspekty objaśnianych zagadnień i znaków drogowych. Skuteczna nauka przyszłych kierowców sprawia mu dużo frajdy i satysfakcję. Nie zna nudy. Zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym lubi, gdy coś się dzieje.

Większość czasu spędza za kierownicą różnych pojazdów.

Marcin Grabiński

Instruktor nauki jazdy kat. B, instruktor techniki jazdy, egzaminator


Wyjątkowe poczucie humoru, łatwość nawiązywania kontaktu oraz 14 lat doświadczenia. Marcin Grabiński to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci naszej szkoły. Zna wszystkie „haczyki” i najtrudniejsze miejsca na mapie tras egzaminacyjnych. Kursantów urzeka otwartością i swobodą w przekazywaniu wiedzy. Ma sto pomysłów na minutę i – co ważniejsze – wiele z nich realizuje. Na zawsze zapamiętamy jego spontaniczne jazdy na trasie Tychy – Czeski Cieszyn.
W wolnych chwilach łowi ryby, co pozwala mu się wyciszyć. Oprócz wędkarstwa jest zapalonym miłośnikiem piłki nożnej.

Adam Sidło

Instruktor nauki jazdy kat. B


Człowiek absolutnie oddany kursantom i swojej pracy. Adam jest najmłodszym instruktorem w kadrze, jednak w sposób ekspresowy chłonie wiedzę i rady przekazywane przez starszych kolegów. Absolutnie szczery i uczciwy wobec swoich podopiecznych oraz samego siebie. Aktualnie podnosi swoje kwalifikacje, dążąc do uzyskania tytułu instruktora techniki jazdy. Optymista i dobry duch Traffica.

Lubi majsterkować, choć nawet ta dziedzina oddaje pole jego motoryzacyjnej pasji.

Aleksy Kapica

Instruktor nauki jazdy kat. B, wychowanek Traffica


Młodość i ognisty temperament połączone z pozytywnym nastawieniem i zaangażowaniem. Aleks towarzyszy nam odkąd w jego głowie narodził się pomysł podjęcia się misji nauczania nowych kierowców. Początkowo prowadził zajęcia na symulatorze jazdy. Już po zdaniu egzaminu państwowego rozpoczął pracę w Trafficu jako instruktor. Jego pozytywne usposobienie, łatwość w nawiązywaniu kontaktu i solidne traktowanie nauki jazdy sprawiły, że szybko stał się jednym z częściej wybieranych instruktorów. Młodość Aleksa nie przeszkadza mu w skutecznym przygotowywaniu kolejnych kierowców do samodzielnej jazdy. Jest precyzyjny i wymagający. Daje się poznać jako dobry instruktor z ambicją dalszego doskonalenia umiejętności.

W wolnym czasie jeździ na motorze i słucha muzyki. To go odstresowuje oraz pozwala złapać dystans do otoczenia.

Rafał Klimza

Instruktor nauki jazdy kat. A i B


Siła charakteru w połączeniu z nadzwyczajną otwartością. Jazdy z Rafałem są wymagającym treningiem precyzji i konsekwencji. Potrafi w uprzejmy, ale stanowczy sposób przygotować do egzaminu oraz samodzielnego poruszania się po drogach. Zawsze szczery i ciekawy drugiego człowieka ceni sobie kontakt z prawdziwym przekrojem osobowości. W umiejętny sposób przekazuje swoją wiedzę, dostosowując sposób nauki do charakteru kursanta.

W wolnym czasie regularnie biega i gra w piłkę nożną. Jest typem człowieka rodzinnego o szerokim spektrum zainteresowań m.in. podróżami, literaturą, historią i archeologią.