Traffic

Autoszkoła Traffic

To przyjazna i otwarta szkoła jazdy, której sercem są ludzie – pełni pasji i energii do działania. Od 2010 roku szkolimy i wychowujemy pokolenia najlepszych kierowców na Śląsku. W Trafficu słuchamy klientów, rozmawiamy i wciąż się doskonalimy. Jesteśmy firmą z Tychów. Chętnie wychodzimy poza mury biura, angażując się w działania naszych absolwentów i lokalne inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Mamy co najmniej 10 wyróżników, które świadczą o tym, że Traffic Autoszkoła to najlepsza szkoła jazdy w Tychach – dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

Do biura Traffica możesz przyjść od poniedziałku do piątku między 13:00 a 17:00. W innych porach możesz się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Messengera. Zawsze udzielimy Ci wyczerpujących informacji dotyczących rozpoczęcia kursu i pomożemy wybrać optymalny pakiet. W trakcie kursu i przed egzaminem będziemy umawiać się z Tobą na jazdy w dogodnych dla Ciebie porach, rozwiewać wątpliwości i… wspierać, jeśli będziesz tego potrzebować.

Nasi instruktorzy to specjaliści w swoim fachu, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Są wśród nich także osoby z uprawnieniami egzaminatora i instruktorzy TECHNIKI jazdy. Ale przede wszystkim cała nasza kadra to bardzo fajni ludzie, z których każdy z zaangażowaniem, cierpliwością i pasją wykonuje swoją pracę.

To wcale nie jest takie oczywiste. Na bieżąco serwisujemy nasze pojazdy w ASO Toyota Katowice oraz wymieniamy najstarsze samochody na nowe, dobrze wyposażone. Dzięki temu masz komfort i bezpieczeństwo nauki jazdy. W Trafficu możesz też jeździć samochodem z automatyczną skrzynią biegów i napędem hybrydowym.

Stres to sprawca wielu negatywnych wyników na egzaminie. W Trafficu wiemy – jak nieco go oswoić. Możesz zdawać na samochodzie, którym się szkoliłeś/łaś i który dobrze znasz. Wynajmiemy też dla Ciebie plac manewrowy ośrodka egzaminowania – i zrobisz na nim powtórkę zadań jeszcze przed egzaminem.

W Trafficu masz wybór – możesz zdecydować się na kurs najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom (więcej o dostępnych pakietach – tutaj). Aby ułatwić Ci zrobienie prawa jazdy, umożliwiamy zapłatę w ratach.

Teorię prowadzimy w trybach południowym, weekendowym, ekspresowym i wakacyjnym. Możesz uczyć się jak chcesz i kiedy chcesz. W popołudniowym zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, w weekendowym w piątki, soboty i jedną niedzielę. Kurs wakacyjny to zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku, z absolutnie wolnymi popołudniami, a ekspresowe – 5 dni pod rząd popołudniami. Jest w czym wybierać. A jeśli w stacjonarnych trybach nie znajdziesz nic dla siebie lub wolisz uczyć się w domu – proponujemy e-learning.

Przez wiele lat doświadczeń naukę jazdy opanowaliśmy do perfekcji. Uczestniczysz w ciekawych i angażujących wykładach. Otrzymujesz nowoczesne materiały do nauki teorii i ćwiczenia testów. Przed jazdami trenujesz na symulatorze pod okiem prowadzącego. Jazdy odbywają się bez przestojów, a po zakończonej lekcji analizujemy Twoje postępy i zapisujemy w arkuszu. Został on przygotowany specjalnie dla naszej szkoły przez profesjonalną metodyk po to, żebyś zawsze był świadomy, jakie umiejętności masz już opanowane, a nad czym powinieneś pracować na kolejnych jazdach.

Bez dwóch zdań, również pod tym względem jesteśmy w czołówce tyskich szkół. Nam nie zależy na 1 miejscu, ale faktem jest, że większość naszych podopiecznych zdaje za 1 lub 2 razem egzamin państwowy. Zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Sprawdź to lub poproś nas o oficjalne dane z Wydziału Komunikacji UM w Tychach.

Kto uczył się w Trafficu, ten wie. A Ty wiedz, że nauka na pamięć tzw. „tras egzaminacyjnych”, to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może Ci się na kursie przytrafić. Może i zdasz egzamin, ale czy później poradzisz sobie z samodzielną jazdą? Traffic uczy Cię, jak radzić sobie w różnych sytuacjach na drodze. Wyjeżdżamy poza Tychy – do miast ościennych, tych dalszych, a nawet trenować technikę na pięknej przełęczy w Salmopolu. Chcesz? Pojedziesz swoją drogą do domu / szkoły / pracy. My naprawdę chcemy dać Ci komfort i nauczyć Cię jeździć.

Na koniec coś osobistego. Kochamy naszą pracę i wykonujemy ją z pasją. Moglibyśmy się nie starać, nie doskonalić, nie wymyślać wciąż nowych rzeczt i ogólnie być kolejną smutną szkołą nauki jazdy w Tychach. Ale my jesteśmy Traffic Autoszkoła. To oznacza pasję, jakość i zaangażowanie.