komiks-o-nas

DLACZEGO TRAFFIC?

Traffic Autoszkoła to najlepsza kadra instruktorów w Tychach, aż trzech z nich ma uprawnienia instruktorów techniki jazdy, a dwóch posiada również uprawnienia egzaminatora. Wszyscy regularnie uczestniczą w szkoleniach, podnosząc swoje kompetencje w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, techniki jazdy i umiejętności dydaktycznych. Nasze samochody serwisujemy w autoryzowanej stacji obsługi, a najstarsze modele zamieniamy na nowe – najnowsze auto kupiliśmy w 2017 r. Jako pierwsza szkoła jazdy w Tychach wprowadziliśmy symulator nauki jazdy, na którym nasi kursanci nieodpłatnie ćwiczą pod okiem instruktora. Mamy jeszcze kilka pomysłów, które na pewno Was zaskoczą!

Traffic założyliśmy w czerwcu 2010 roku. Na początku działaliśmy we dwoje, by w krótkim czasie rozszerzyć zespół o kolejnych instruktorów i nowe samochody do nauki jazdy. Postawiliśmy na dobrze wyszkoloną kadrę i jakość – zarówno nauczania, jak i obsługi kursantów. To połączenie zaowocowało rozwojem szkoły, która zyskała szerokie grono zadowolonych klientów. Zmieniliśmy też siedzibę, przenosząc się do nowego budynku przy ul. Trzy Stawy 2A. Tam, w komfortowych i przyjaznych warunkach możemy skupić się na pracy, ale też spotkać się z Wami, porozmawiać przy kawie lub herbacie. Dlaczego tak? Bo Traffic to przyjazna i otwarta szkoła jazdy, której sercem są ludzie – pełni pasji i energii do działania. W Trafficu słuchamy klientów, rozmawiamy i wciąż się doskonalimy. Jesteśmy też firmą z Tychów, która ze swoją aktywnością wychodzi poza mury biura, angażując się w działania naszych absolwentów i lokalne inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

PASJA I DOŚWIADCZENIE

W naszej ofercie znajdziecie kursy na prawo jazdy kategorii A i B oraz OFF-ROAD. Prawo jazdy na motocykl zrobicie pod okiem instruktora z 19-letnim stażem, znanego w środowisku motocyklistów i cenionego wśród grona instruktorów Marcina Grzybka. Jeśli chodzi o prawo jazdy na samochody osobowe, teorię poprowadzi Marcin Fuśniak: kierowca z uprawnieniami wszystkich kategorii, instruktor techniki jazdy i egzaminator; instruktor z 10-letnim doświadczeniem, a przede wszystkim człowiek z praktycznym podejściem do tematu poruszania się po drogach. Marcin oraz nasz zespół spędzą z Wami również 30 godzin jazd praktycznych, umawianych indywidualnie z opcją odebrania i odwiezienia we wskazane miejsce Tychów. Marcin Fuśniak to również wielki pasjonat jazdy 4×4, którą kilka lat temu wprowadziliśmy do naszej oferty. Ekstremalny OFF-ROAD to idealna rozrywka dla osób, które lubią mocne doznania i nie boją się ubrudzić smarem i błotem. To także świetny prezent z okazji świąt, dnia mężczyzny, bądź po prostu – prezent bez okazji.